Fotbalisté Viktorie remizovali v Mladé Boleslavi

Fotbalisté Mladé Boleslavi si pohoršili v boji o evropské poháry. V nedělním duelu 28. kola na domácím hřišti remizovali s osmou Plzní 1:1. V nevídaném závěru nejprve ve třetí minutě nastavení vstřelil vedoucí gól domácích Kúdela, za další dvě minuty ale ještě stačil vyrovnat plzeňský bek Limberský....

Fotbalisté Mladé Boleslavi si pohoršili v boji o evropské poháry. V nedělním duelu 28. kola na domácím hřišti remizovali s osmou Plzní 1:1. V nevídaném závěru nejprve ve třetí minutě nastavení vstřelil vedoucí gól domácích Kúdela, za další dvě minuty ale ještě stačil vyrovnat plzeňský bek Limberský. Hosté během utkání navíc nastřelili třikrát brankovou konstrukci, domácí zase mohli kopat penaltu, kterou rozhodčí po konzultaci s asistentem odvolal.
Středočeši zůstávají v tabulce čtvrtí, protože jim nahrály i remízy třetího Liberce a páté Olomouce. Plzeň zůstává osmá, v sobotu od 17 hodin hostí v posledním domácím duelu letošní sezony Kladno.