Fotbalisté Viktorky prohráli na Spartě 1:3, přezimují šestí

Sparťanští fotbalisté v derniéře podzimní ligy porazili v přímém souboji dvou pohárových aspirantů Viktorii Plzeň 3:1. Za třemi body šli sparťané tentokrát hodně svědomitě, utkání mohli rozhodnout už během první desetiminutovky. Nakonec góly padly ve 26 (L. Došek), 32. (M. Slepička) a 45 minutě (M....

Sparťanští fotbalisté v derniéře podzimní ligy porazili v přímém souboji dvou pohárových aspirantů Viktorii Plzeň 3:1. Za třemi body šli sparťané tentokrát hodně svědomitě, utkání mohli rozhodnout už během první desetiminutovky. Nakonec góly padly ve 26 (L. Došek), 32. (M. Slepička) a 45 minutě (M. Kadlec). V druhém poločase tempo hry upadlo, přesto mohla Sparta přidat čtvrtý gól z penalty,kterou ale chytil Lukáš Krbeček vystřídavší Michala Daňka. V 90. minutě pak upravil na konečných 3:1 Martin Psohlavec. Viktorka tak přezimuje šestá s pětadvaceti body, Sparta je druhá s pětibodovým mankem na vedoucí Slávii.