Fotbalisté Viktorky prohráli v poháru na Bohemians 0:2

Fotbalisté Viktorie Plzeň vypadli ve čtvrtém kole Poháru ČMFS s druholigovými pražskými Bohemians. Rozhodčí odpískal v druhé půli dvě penalty a zatímco domácí Šisler se nemýlil, plzeňského Martina Filla vychytal gólman Beláň.

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal bez velkých šancí na obou stranách. Ve 13. minutě hlavičkoval domácí Kwame po rohu vysoko nad, ve 23. minutě se netrefil z přímého kopu z dvaceti metrů mezi tyče Šisler a hosté zahrozili až ve 26. minutě, kdy po Šmejkalově dlouhém autu zprava prodloužil hlavou balon Smejkal na Šímu, ten ale z voleje pálil nad Beláňovu branku.
V druhé půli udeřilo z ničeho nic. Po faulu Smoly na domácího Zoubka rozhodčí ukázal v 63. minutě na značku pokutového kopu a Šisler nedal Michalu Daňkovi šanci. Ten sice vystihl směr jeho střely, zabránit gólu ale nemohl -1:0. Vyrovnat mohla Viktorka v 78. minutě, kdy domácí gólman zfauloval Filla a kromě žluté karty si vykoledoval také penaltu. K exekuci se postavil sám Martin Fillo, kopl ji ale doprostřed a nechal Beláně napravit chybu.
Téměř jasno bylo v 83. minutě, kdy se domácí kanonýr Šisler nádherně trefil z pětadvaceti metrů – 0:2.