Hasiči přivezli tenisové úspěchy

Na skvělé výsledky profesionálních hasičů z Plzeňského kraje v požárním sportu jsme si již zvykli.

Na skvělé výsledky profesionálních hasičů z Plzeňského kraje v požárním sportu jsme si již zvykli. Úspěšní jsou však i v jiných sportech. V kopané například získali titul mistra republiky. "Skvělého výsledku zaznamenali příslušníci HZS Plzeňského kraje i na Přeboru HZS ČR v tenise v Pardubicích, na tenisových dvorcích oddílu Perštejn," konstatuje mluvčí hasičů František Vaško. Soutěžní klání pořádal ve dnech 27. až 29.6.2005 HZS Pardubického kraje. Plzeňský kraj reprezentovali tři pracovníci krajského ředitelství HZS Plzeňského kraje. Ve čtyřhře nás reprezentoval Ing. Vladimír Lejsek (ekonomický náměstek krajského ředitele) a Ing. Vladimír Červený (vedoucí oddělení zásobování a evidence majetku). Po čtyřech vítězstvích a jedné prohře se umístili na krásném třetím místě. Připomínám, že ve čtyřhře startovalo 16 párů z celé ČR. Na jejich úspěch navázala pak i Ing. Václava Paulová (vedoucí oddělení rozpočtu), která ve dvouhře obsadila rovněž třetí místo a přivezla si i pohár.