Házenkáři Lokomotivy podlehli Karviné

V předehrávce pátého kola stačili Plzeňané největšímu favoritu na titul jen první poločas

Házenkáři plzeňské Lokomotivy, nováček extraligy, podlehli v předehrávce pátého kola Karviné doma 19:35. Karviná se tak vyhoupla do čela tabulky.
Lokomotiva držela s favoritem krok po většinu prvního poločasu, pak už se ale projevila fyzická i herní převaha hostů.
Karvinou v neděli čeká v Paříži druhý zápas v Lize mistrů, úvodní duel s německým Flensburgem minulou neděli prohrála 22:28.
Lokomotiva se v sobotu 15. října představí na půdě Zubří.
Extraliga házenkářů, předehrávka 5. kola: Lokomotiva Plzeň - Karviná 19:35 (10:14). Nejvíce branek: Klekner a Kubec 4, Klíma 3 - Zdráhala 7/1,
Horák 6, Sobol 5, Kuzo a Heinz 4, Tychner 3. Rozhodčí: Novák, Skružný. Sedmimetrové hody: 1/0 -3/2. Vyloučení: 3:4. Diváci: 574.