HC Plzeň 1929 prohrála s Kometou Brno vysoko 1:6

Na sváteční páteční den přijela na horký plzeňský led Kometa Brno, značně posílená hojným fanouškovským doprovodem. Indiány neustále trápí žalostné přesilovky a bohužel to platilo i proti Kometě. Po první třetině se odcházelo do šaten za stavu 0:1 pro Brno. Kdo po návratu ze šatny čekal tla...

Kdo po návratu ze šatny čekal tlak domácích se bohužel nedočkal. Kometa vlítla na led a dařilo se vše na co sáhla. Ve 32. min. už to bylo 0:2 a hned ve 35. min. 0:3. Trenéři se snažili co mohli a do brány poslali za Adama Svobodu mladičkého Mazance, ale ani ten nepřinesl klid do domácích řad a hned z první střely inkasoval. Před tím zaznamenal jediný gól Plzně po asistenci Radka Dudy Hanzlík.

Třetí třetina se dohrávala již jen z povinnosti. Nejlepší návštěva této sezóny byla jediným pozitivem tohoto zápasu. Indiány teď čekají 4 zápasy na ledech soupeřů a my všichni se budeme těšit na 18. listopad, kdy přijede mistrovský Třinec.