HC Škoda Plzeň srovnala ve čtvrtfinále s Kometou Brno krok

Plzeňský mistr nevstoupil v úterý do vyřazovacích bojů play-off zrovna šťastně. V úvodním zápase prohrál 1:4 a zdálo se, že dobře připravené Brno našlo na indiány recept. Nedařilo se vůbec nic. Brno dalo velmi šťastné góly a Plzeň se velmi trápila hlavně v koncovce. Druhý zápas měl už úpl...

Druhý zápas měl už úplně jiný náboj. Plzeňané nechtěli do Brna odjíždět za stavu 0:2 na zápasy a hned od první třetiny šli jasně za svým cílem. Jakoby se ve středu obrátila karta a najednou byla štěstěna na plzeňské straně. Ve 35. minutě vedla už 4:0 a radost z vítězného utkání pokazil jen Němec, který gólem v přesilovce připravil Machovského o čisté konto.

Série se tak do Brna stěhuje za stavu 1:1 a bude to ještě velmi těžké. HC Kometa Brno je nepříjemný soupeř. Obě utkání v Plzni byla plná osobních soubojů a nechyběly ani divácky atraktivní bitky. Jen doufám, že ve středu 2.4. do plzeňské ČEZ arény dorazí více fanoušků. Družina kolem Martina Straky si naši podporu určitě zaslouží.