Hokejbalisté Plzně přezimují na druhé příčce

V posledním letošním kole extraligy podlehla domácí Škoda v souboji lídrů tabulky Ústí nad Labem

Hokejbalisté Škody Plzeň prohráli v 16. kole extraligy na domácím hřišti ve Štruncových sadech Ústí nad Labem 3:6. Severočeši v přímém souboji lídrů nejvyšší soutěže udrželi první příčku, navíc Plzni vrátili porážku z předchozího vzájemného utkání. Škoda přezimuje na druhé příčce se ztrátou tří bodů.
V první třetině získali hosté tříbrankový náskok a s Plzní to vypadalo zle. Ve druhé části však domácí v rozmezí pěti minut vstřelili tři branky a snížili na 3:4. Elba však odpověděla ještě efektivněji. Dědič se Štěpánkem ve třetí části během necelých dvou minut znovu získali Ústí nad Labem uklidňující náskok.
Extraliga, 16. kolo: HBC Škoda Plzeň - Elba Franklin Ústí n/L. 3:6 (0:3, 3:1, 0:2). Branky: 18. Lendl, 22. Kadaně, 23. Muchl – 7. Ryboň, 9. a 41. Štěpánek, 14. Pavlík, 18. Hůja, 40. Dědič
Vyloučení: 11:11. V oslabení: 0:1. Střely: 18:26.