Hokejisté budějovického Mountfieldu vyhráli v Plzni 4:1

Lídr extraligy v zápase 41. kola o2 extraligy nepřipustil žádné komplikace. Mountfiend v Plzni dokázal, proč je právě on v čele tabulky. Už ve čtvrté minutě Budějovičtí vedli 2:0, když se trefili Šimánek a Veselý. Tento stav svítil na kostce dlouho, i když domácí gólman Málek kapituloval ještě dvakr...

Lídr extraligy v zápase 41. kola o2 extraligy nepřipustil žádné komplikace. Mountfiend v Plzni dokázal, proč je právě on v čele tabulky. Už ve čtvrté minutě Budějovičtí vedli 2:0, když se trefili Šimánek a Veselý. Tento stav svítil na kostce dlouho, i když domácí gólman Málek kapituloval ještě dvakrát. Góly ale sudí neuznali kvůli faulu a vysoké holi. Budějovice perfektně bránily a ve třetí třetině díky Kůrkovi a Vakovi přidaly další trefy, za domácí jen korigoval Divíšek. Plzeň-České Budějovice tedy 1:4.