Hokejisté karlovarské Energie vyhráli v Plzni 3:2 po samostatných nájezdech

Západočeské derby 45. kola 02 extraligy tak novému kouči Plzně Hořavovi radost nepřineslo. Hráči domácího Lasselsbergeru měli výborný vstup do zápasu. V šesté minutě to bylo už 2:0, když se trefili Vampola a Vlasák. Karlovarští postupem času získávali víc ze hry, Plzeň ale dlouho dobře bránila....

Západočeské derby 45. kola 02 extraligy tak novému kouči Plzně Hořavovi radost nepřineslo.
Hráči domácího Lasselsbergeru měli výborný vstup do zápasu. V šesté minutě to bylo už 2:0, když se trefili Vampola a Vlasák. Karlovarští postupem času získávali víc ze hry, Plzeň ale dlouho dobře bránila. Vary se přesto gólů dočkaly. Ve 48. minutě skóroval Hluchý a v 59. ve dvojnásobné početní výhodě Grof. Prodloužení nerozhodlo a tak přišly na řadu nájezdy. V nich uspěl jen karlovarský bek Řezníček a vystřelil hostům druhý bod.