Hokejisté Lasselsbergeru Plzeň porazili ústecké lvy 5:4 po prodloužení

V zápase 43. kola 02 extraligy dali po dvou gólech plzeňští Vlasák a Fabuš. Plzeňští šli do zápasu evidentně nervózní ze svých třech proher v řadě a hrozby vypadnutí z elitní desítky. Nepomohlo ani, že už ve čtvrté minutě se ujali díky Vampolovi vedení. V zápase hodně průměrné úrovně se lvi al...

V zápase 43. kola 02 extraligy dali po dvou gólech plzeňští Vlasák a Fabuš.
Plzeňští šli do zápasu evidentně nervózní ze svých třech proher v řadě a hrozby vypadnutí z elitní desítky. Nepomohlo ani, že už ve čtvrté minutě se ujali díky Vampolovi vedení. V zápase hodně průměrné úrovně se lvi ale rozhodně nechtěli vzdát, a i když Plzeň už dvakrát vedla o dvě branky, vždycky dotáhli. Na 4:4 vyrovnával minutu před koncem Janků. Plzeň ale nakonec druhý bod přece jen vydřela. Ve 4. minutě nastavení ho vstřelil Fabuš.