Hokejisté Liberce vyhráli v Plzni 4:3

Ve 38. kole O2 extraligy se sice blýskl dvěma góly plzeňský Šindel, na body pro domácí to ale nestačilo. První třetina zápasu patřila Bílým tygrům. Ti se ujali vedení a byli lepším týmem. V době jejich náporu ale Plzeň šťastně srovnala. Druhá část hry vypadala opačně. Lasselsberger bojoval a tla...

Ve 38. kole O2 extraligy se sice blýskl dvěma góly plzeňský Šindel, na body pro domácí to ale nestačilo.
První třetina zápasu patřila Bílým tygrům. Ti se ujali vedení a byli lepším týmem. V době jejich náporu ale Plzeň šťastně srovnala. Druhá část hry vypadala opačně. Lasselsberger bojoval a tlačil, ujal se vedení, ale dva slepené přesilovkové góly dostaly Tygry znovu nahoru. V závěrečné části hry už Liberec vítězství nepustil a v Plzni vyhrál 4:3.