Hokejisté Litvínova vyhráli v Plzni 6:3

Ve středečním 33. kole O2 extraligy sice domácí Lasselsberger vedl 1:0, to ale bylo v nepovedeném zápase naposledy. Utkání lépe rozehráli domácí,když se 8. minutě ujali díky Benákově trefě vedení, to ale šest tisíc diváků netušilo,že se přišli do vánoční ČEZ arény podívat na hodně nepovedený pl...

Ve středečním 33. kole O2 extraligy sice domácí Lasselsberger vedl 1:0, to ale bylo v nepovedeném zápase naposledy.
Utkání lépe rozehráli domácí,když se 8. minutě ujali díky Benákově trefě vedení, to ale šest tisíc diváků netušilo,že se přišli do vánoční ČEZ arény podívat na hodně nepovedený plzeňský zápas. Lukeš ve 12. minutě vyrovnal a jeho spoluhráči pak Plzeňským nasázeli další čtyři branky v řadě. Dvěma z nich se blýskl Peter Jánský. Plzeň se znovu trefila až za stavu 1:5, kdy Adamský a Benák kosmeticky upravili skóre. Poslední slovo ale patřilo opět hostům. Plzeň-Litvínov tedy 3:6 a Litvínov si veze tříbodový dárek.