Hokejisté Plzně porazili budějovický Mountfield 4:2

V zápase 15. kola 02 extraligy měli hosté v závěru velký tlak, ke srovnání jim ale nepomohla ani power play.
Oba týmy chtěly napravit porážky z minulých kol. To se nakonec povedlo domácímu Lasselsbergeru, který v zápase s Mountfieldem vždycky vedl.

Oba týmy chtěly napravit porážky z minulých kol. To se nakonec povedlo domácímu Lasselsbergeru, který v zápase s Mountfieldem vždycky vedl. Na první dva góly dokázali budějovičtí v první třetině odpovědět, pak dal ale Fabuš sedm sekund před koncem první třetiny na 3:2 a ve 35. minutě díky Dvořákovi odskočila Plzeň poprvé na rozdíl dvou branek. V závěru podržel domácí skvělý brankář Málek a Plzeň tak porazila Budějovice 4:2.