Hokejisté Plzně porazili Slávii 5:4 po prodloužení

Ve 37. kole O2 extraligy si tak Lasselsberger připsal po třech prohrách dvoubodové vítězství. Plzeň sice dala úvodní gól, otěže zápasu pak ale převzali hosté s juniorem Furchem v brance. Ti ještě do konce první třetiny otočili na 1:3. Plzeň o body bojovala a podařilo se jí srovnat, Bednář ale p...

Ve 37. kole O2 extraligy si tak Lasselsberger připsal po třech prohrách dvoubodové vítězství.
Plzeň sice dala úvodní gól, otěže zápasu pak ale převzali hosté s juniorem Furchem v brance. Ti ještě do konce první třetiny otočili na 1:3. Plzeň o body bojovala a podařilo se jí srovnat, Bednář ale před koncem opět poslal hosty do vedení. Lasselsberger vybojoval prodloužení díky druhé trefě Divíška při power play a v jeho čtvrté minutě pak v přesilovce vystřelil Plzni dva body Šindel.