Hokejisté Plzně prohráli doma s Třincem 3:4

Třinečtí Oceláři porazili Lasselsberger Plzeň po samostatných nájezdech. V předehrávce 21. kola 02 extraligy tak Plzeňským skončila domácí neporazitelnost.

Diváci čekali na gól do 28. minuty, kdy Korhoň otevřel skóre. Aktivnější Plzeň srovnala ve 34.minutě, kdy se puk odrazil ke kanonýru Důrasovi, který se nemá ve zvyku mýlit. To potvrdil i ve 47. minutě a když Šindel přidal o tři minuty později na 3:1. zdálo se být jasno. Třinečtí se ale nevzdali, díky Květoňovi a Štefankovi vyrovnali a když se v prodloužení nerozhodlo, přišly na řadu nájezdy. V nich byl úspěšnější Třinec a z Plzně tak veze dva body.