Hokejisté Plzně remizovali s CSKA Moskva

Po švýcarském turné se hokejisté Plzně představili v přípravném utkání na extraligu znovu na domácím ledě. Se slavným ruským klubem CSKA Moskva remizovali 1:1.

Domácí nastoupili bez nemocného obránce Nedomy, zraněných obránců Cartelliho s Výborným a dlouhodobě zraněného Moravce. Trenér Sýkora navíc šetřil útočníky Paroulka s Andrašovským.
V dresu ruského týmu se představili někdejší hráči Vítkovic Jerofejev a Gogolev, slovenský bek Štrbák a také mladý český hokejista Turoň. Největší pozornost plzeňského publika vzbudil
útočník Krivokrasov, který dlouho působil v NHL.
Po úvodní bezbrankové části dostal Západočechy do vedení ve 25. minutě Kracík. Rusové však ve třetí třetině, konkrétně 48. minutě, díky Nikitěnkovi vyrovnali.
Domácí se tak už popáté za sebou v přípravě neradovali z vítězství.
V pátek se Západočeši představí v Mariánských Lázních, kde nastoupí proti švýcarskému Klotenu.
Plzeň - CSKA Moskva 1:1 (0:0, 1:0, 0:1)
Branky: 25. Kracík - 48. Nikitěnko. Vyloučení: 6:6, navíc Trojovský (Plzeň) a Vasilev
(CSKA) 10 minut. Diváci: 4000.