Hokejisté Plzně se vrátili ze Švýcarska

Bez vážnějších šrámů se včera vrátil tým Lasselsberger Plzeň ze soustředění ze Švýcarska, kde sehrál tři zápasy s celky tamní nejvyšší soutěže.

Bez vážnějších šrámů se včera vrátil tým Lasselsberger Plzeň ze soustředění ze Švýcarska, kde sehrál tři zápasy s celky tamní nejvyšší soutěže. Mužstvo má teď zápasy nabitou část přípravy, ihned po postupu do semifinále Tipsport Cupu se plzeňští přesunuli do země, kde jejich současný trenér Rostislav Čada několik let vedl tým Ambri-Piotta a švýcarský hokej tak velmi dobře zná. Právě Ambri bylo jedním ze soupeřů Plzně a Západočeši mu podlehli 2:4. Zápas rozhodla prví třetina, kterou plzeňští prohráli o dva góly, ve zbytku zápasu hráli se svým soupeřem zcela vyrovnanou partii, úvodní manko však již nesmazali. Poslední zápas na švýcarské půdě sehráli hokejisté s mistrem Švýcarska HC Luganem, se kterým se rozešli nakonec smírně 2:2. Obě branky Plzně vstřelil Pavel Vostřák ve druhé třetině. Teď mají hráči i trenéři čas připravit se další vrchol přípravy, pohárový duel se Spartou.