Hokejisté Plzně srovnali stav čtvrtfinálové série play off na 1:1

Hokejisté Plzně vyrovnali stav čtvrtfinálové série play off extraligy na 1:1. V sobotním druhém utkání udolali Litvínov 2:1, přestože v úvodu prohrávali. Všechny góly padly v přesilových hrách, ten rozhodující zaznamenal Ondřej Kratěna. Série pokračuje v úterý a ve středu dvěma zápasy na ledě Litvín...

Hokejisté Plzně vyrovnali stav čtvrtfinálové série play off extraligy na 1:1. V sobotním druhém utkání udolali Litvínov 2:1, přestože v úvodu prohrávali. Všechny góly padly v přesilových hrách, ten rozhodující zaznamenal Ondřej Kratěna. Série pokračuje v úterý a ve středu dvěma zápasy na ledě Litvínova.
Zatímco v pátek padla jediná a rozhodující branka litvínovského Lukeše ve 22. minutě, v sobotu litvínovský Majdan otevřel skóre už ve 4. minutě. O tři minuty později ale srovnal Hanzlík a ukončil tím plzeňské čekání na branku. Vítězný gól si připsal ve 49. minutě Kratěna. Série se teď přesune do Litvínova, v sobotu ale mají Plzeňáci jistotu, že své borce opět přivítají na ledě ČEZ arény.