Hokejová miniliga v Třemošné

Čtvrté kolo středočeské miniligy žáků třetích tříd v ledním hokeji se hrálo na stadionu Meteoru Třemošná.

Čtvrté kolo středočeské miniligy žáků třetích tříd v ledním hokeji se hrálo na stadionu Meteoru Třemošná. Kromě domácích a plzeňských malých hokejistů zde hráli i mužstva Rakovníku a Příbrami.
Zápasy se hrály na 3 krát 15 minut hrubého času vždy na 1 třetině hrací plochy. 4. kolo miniligy trochu pokazila neúčast žáků Rokycan. Jejich utkání tak kontumačně vyhráli soupeři.
V prvním zápase Plzeň porazila Příbram drtivým výsledkem 18:1, Třemošná v úvodu porazila také jasně ikdyž ne tak vysoko Rakovník 4:0
V dalším zápase deklasovala Plzeń i Rakovník 10:0 a Třemošná po boji zvítězila nad Příbramí 6:5.
Na vzájemný zápas Třemošné a Plzně se trenéři i mladí hráči těšili, jednalo se derby dvou celkou, které střídavě kralují středočeské minilize.
Derby nakonec tentokrát skončili šťastněji pro hosty z Plzně, kteří zvítězili vcelku jasně 9:2.
Poznat hokejový talent se podle žákovských trenérů dá už i v takto útlém věku.
Před závěrečným turnajem již celky Třemošné a Plzně vybojovali postup do dalšího kola, kde je čekají další finalisté- Sparta Praha, Letci Letňany,Vlašim a Nymburk. Zbývající účastníci jsou ze skupiny A a B, kde se bojuje o postup do posledního turnaje.