Jiří Sloup si odbyl trenérskou premiéru

Internacionál Jiří Sloup si odbyl svou trenérskou premiéru. Jako kouč béčka plzeňské Viktorky poprvé vedl své svěřence v utkání krajského přeboru proti celku Chlumčan. Favorizovaná Viktorka se ale proti Chlumčanům překvapivě nadřela.

Hosté z Chlumčan se rozhodli neprodat svou kůži lacino a Viktorka měla v improvizovaném domácím prostředí v Chrástu překvapivě hodně práce. Do vedení se Viktoriáni dostali už v osmé minutě zásluhou Parláska, který proměnil penaltu. Pak byla hra vyrovnaná a to až do poloviny druhého poločasu, kdy si Plzeňáci vypracovali pár šancí. Deset minut před koncem pak vítězství pečetil křížnou střelou Pěchouček. Viktorka B – Chlumčany tedy 2:0. Do zápasu už Viktorii vedl Jiří Sloup, který nahradil Stanislava Purkarta. Ten šel zachraňovat v lize starší dorost. Sloup si odbyl premiéru.
Jiří Sloup chce navázat na práci Stanislava Purkarta a dovézt bez problémů mužstvo do divize. Do tréninků ale přeci jen přinese něco svého.Viktorka B tedy s přehledem dál vede s šestapadesáti body tabulku krajského přeboru. Na druhou Přimdu má náskok šestnácti bodů. Clumčany jsou třinácté, v nabitém středu ale ztrácejí na šestý Rapid Plzeń pouhé čtyři body.