Junioři Plzně podlehli doma Spartě

P l z e ň - Junioři: Lasselsberger Plzeň - Sparta Praha 2:4. Plzni se neobyčejně podařil vstup do zápasu. Již v první minutě otevřel skóre bývalý hráč Sparty Vondráček.

P l z e ň - Junioři: Lasselsberger Plzeň - Sparta Praha 2:4. Plzni se neobyčejně podařil vstup do zápasu. Již v první minutě otevřel skóre bývalý hráč Sparty Vondráček. Přestože zbytek úvodního dějství patřil jednoznačně hostům, udržela si Plzeň jednogólové vedení až do 27. minuty, kdy se trefil Handlovský. Podruhé se domácí dostali do vedení zásluhou přesilovkové trefy Hauera ve 36. minutě. V poslední třetině se už ale trefovali pouze Sparťané a góly Schejbala a Řepíka otočili pro Plzeň nadějně rozehraný zápas. Skóre utkání uzavřel střelou do prázdné branky Fišer.