Juniorští boxeři Naramy mají republikové medaile

Ve dnech 4.-6.dubna se konalo v Třeboni Mistrovství ČR juniorů v boxu. Reprezentanti Naramy uspěli.

Ve dnech 4.-6.dubna se konalo v Třeboni Mistrovství ČR juniorů v boxu. Z klubu Narama byli nominováni tito borci: v kategorii -57kg Josef Zahradník, -60kg Ondřej Stach, -63,5kg Jan Koželuh. Největší favorit našeho klubu Josef Zahradník, bohužel na sobotním převážení nesplnil hmotnostní limit a byl diskvalifikován. Po páteční výhře na RSC ve druhém kole, to bylo velké zklamání pro celé družstvo. Jeho oddíloví kolegové Ondřej Stach a Jan Koželuh (oba jsou letošní mistři v kadetech) zabojovali, Ondřej získal titul a Honza podlehl až ve finále na body.
Výsledky: junioři -57kg 3.místo Josef Zahradník, junioři -60kg 1.místo Ondřej Stach, junioři -63,5kg 2.místo Jan Koželuh