Klatovy doma podlehly Nymburku

Hokejisté Klatov si zkomplikovali postup do čtvrtfinále druhé ligy. Nymburk snížil stav série na 1:2 a v pondělí má k dobru domácí led.

Místo oslav si hokejisté Klatov zkomplikovali postup do čtvrtfinále play-off druhé ligy. Na domácím ledě podlehli v sobotu Nymburku 3:4. Soupeř tak v Klatovech odvrátil vyřazení a vrátil sérii zpět k Labi.
Klatovští už na začátku druhé třetiny vedli o dvě branky. Přestože slibný náskok rychle ztratili, myšlenky na hladký postup oživil ve 38. minutě svou druhou trefou v zápase Jan Pavlis.
Nymburk ale ukázal obrovskou morálku, osm minut před koncem vyrovnal a po chvíli dokonce zásluhou Jiřího Kosa slavil vítězství 4:3.
2. liga, čtvrtfinále play-off, 3. zápas: Klatovy - Nymburk 3:4 (1:0, 2:2, 0:2). Branky: 20. a 38. Pavlis, 25. Herzig - 28. a 31. Král, 53. Handlovský, 55. Kos. Stav série: 2:1.
Čtvrtý zápas se hraje v pondělí od 18 hodin v Nymburce.