Klatovy jsou krůček od postupu

Hokejisté Klatovy vyhráli na ledě Nymburka těsně 3:2 a k postupu do čtvrtfinále play-off druhé ligy jim chybí jediné vítězství

Druhou výhru v osmifinále play-off 2. ligy hokejistů si připsaly Klatovy. Opět byla velmi těsná.
Domácí Nymburk prohrával po první třetině o dva góly, ale v 56. minutě během půlminuty srovnal skóre. Nakonec 73 vteřin před koncem rozhodl zápas kmenový útočník extraligové Plzně Jan Švík.
Klatovy vedou v sérii 2:0 a k postupu do čtvrtfinále jim chybí jediná výhra. Třetí zápas se hraje už tuto sobotu od 17 hodin v Klatovech.
2. liga, osmifinále, 2. zápas: Nymburk - Klatovy 2:3 (0:2, 0:0, 2:1). Branky: 56. L. Král, 56. R. Jágr - 11. V. Bednář, 12. P. Špaček, 59. Švík. Stav série: 0:2.