Klatovy ztratily vedení nad Mostem

Hokejisté Klatov vedli v 19. kole druhé ligy nad Severočechy o dva góly, nakonec však remizovali 4:4

Hokejisté Klatov v utkání 19. kola západní skupiny druhé ligy remizovali doma s Mostem 4:4, byť ještě osm minut před koncem vedli o dva góly. Hosté ve třetí třetině třikrát skórovali a odvezli si bod. Klatovy přesto zůstávají na čele tabulky západní skupiny.
Všechny čtyři branky Klatov proti Mostu vstřelila stejná útočná řada: dvakrát se prosadil Jan Pavlis, po gólu přidali Petr Špaček a Dalibor Šanda. Přesto to na výhru nestačilo.
2. liga - skupina Západ, 19. kolo: Klatovy - Most 4:4 po prodl. (2:1, 1:0, 1:3 - 0:0) Branky: 14. a 52. Pavlis, 16. P. Špaček, 30. Šanda - 9. Heinisch, 50. Martenek, 51. Havlůj, 55. Zetek.
Čelo tabulky: 1. Klatovy 46, 2. Jablonec nad Nisou 43, 3. Klášterec 40.