Kolaps Klatov, jsou vyřazeny

Hokejisté Klatov vedli v rozhodujícím utkání osmifinále play-off druhé ligy nad Nymburkem už 3:0, přesto prohráli.

Pátými zápasy vyvrcholily série prvního kola play off druhé ligy. Neuvěřitelné zmrtvýchvstání ukázal na klatovském zimním stadionu Nymburk.
Tam gólem bratra olympionika Jaroslava Špačka Petra a dvou trefách bratrance jedné z hrdinky slavnostního zahájení ZOH v Turíně Evy Herzigové Michala vedli hokejisté z města karafiátů ve 32. minutě už 3:0. V poslední pětiminutovce druhé části však odepisovaný Nymburk dokázal vyrovnat! Vyrovnání přišlo v oslabení, kdy se podruhé v zápase prosadil ostrostřelec Lukáš Král.
V 52. minutě pak obrat dokonal zkušený obránce Pavel Kříž a tým, který prohrával už 0:2 na zápasy postupuje dál.
2. liga hokejistů, osmifinále play-off, 5. zápas: HC Klatovy - NED Hockey Nymburk 3:4 (0:0, 3:3, 0:1). Branky: 27. a 32. Herzig, 25. Špaček - 36. M. Zeman, 37. Malý, 39. Král, 52. P. Kříž. Konečný stav série: 2:3.