Kreuziger dojel v Missouri pátý

Páté místo vybojoval plzeňský cyklista Roman Kreuziger ve čtvrté etapě závodu Kolem Missouri a v celkovém pořadí se posunul na sedmou pozici. Kreuziger přijel do cíle 153 km dlouhé trasy v osmičlenné skupině, která marně stíhala Kanaďana Michaela Barryho. Člen stáje Columbia vyhrál s náskokem 46 sek...

Páté místo vybojoval plzeňský cyklista Roman Kreuziger ve čtvrté etapě závodu Kolem Missouri a v celkovém pořadí se posunul na sedmou pozici. Kreuziger přijel do cíle 153 km dlouhé trasy v osmičlenné skupině, která marně stíhala Kanaďana Michaela Barryho. Člen stáje Columbia vyhrál s náskokem 46 sekund a připsal si první vítězství po třech letech. Celkově dál vede Američan Christian Vande Velde.