Lasselsberger remizoval ve Znojmě

V další přípravě před startem hokejové extraligy se Plzeň rozešla smírně se Znojmem po výsledku 2:2

Extraligoví hokejisté plzeňského Lasselsbergeru v přípravě před zářijovým startem extraligy potřetí v řadě remizovali. Ve Znojmě sice dvakrát vedli, ale domácí Orli pokaždé srovnali krok. Plzeňané se radovali alespoň po dodatečných samostatných nájezdech, rozhodující proměnil útočník Dušan Andrašovský.
Úvodní minuty Plzeň prožila pod tlakem, ale v desáté minutě se prosadila v přesilovce čtyř proti třem. Úspěšným střelcem byl slovenský mladík Kocák. Ještě v první třetině ale vyrovnala slovenská opora Znojma, Uram pálil přesně dokonce v dvojnásobné převaze.
Ve druhé části skóroval plzeňský Padělek, ale rozhodující podobu výsledku dal necelých čtrnáct minut před koncem domácí Mojžíš.
V pátek Lasselsberger od 17.30 hodin hostí Kladno.
Výsledek: Znojemští orli - Lasselsberger Plzeň 2:3 (1:1, 0:1, 1:0), na samostatné nájezdy 0:1.
Branky a asistence: 17. Uram (Bičánek, Němeček), 46. Mojžíš (Uram, Pucher) - 10. Kocák (Důras), 37. A. Padělek (Nedoma), rozhodující nájezd Andrašovský. Rozhodčí: Palášek - Skopal, Reich. Vyloučení: 7:9. Využití: 2:2. Diváci: 956. střely na branku: 33:40.
Znojmo: Trvaj - Čakajík, Mojžíš, Bičánek, Němeček, Jareš, Heš - Mikulík, Pucher, Uram - Chlubna, Haman, Ondřej - Beroun, Ludvík, Selingr -Vaškovič, Tatarčík
Plzeň: Jež - Trnka, Trojovský, Pulpán, Jindřich, Štich, Nedoma, Šrek, Klaus - Adamský, J. Straka, Andrašovský - Paroulek, Kica, Matějovský - A. Padělek, Kracík, Vorel - Důras, Polák, Kocák.