Lasselsberger vstřelil doma opět 6 gólů

Lasselsberger Plzeň i ve třetím utkání získal 3 body. Tentokrát z Plzně odjížděla poražená Sparta. Vyprodaná ČEZ aréna viděla napínavé utkání. V první třetině domácí vedli 2 : 0. Ale ve druhé hosté srovnali na 3 : 3. Domácí opět získali náskok 6 : 3. V poslední třetině již Sparta jen korigovala z ...

Lasselsberger Plzeň i ve třetím utkání získal 3 body. Tentokrát z Plzně odjížděla poražená Sparta. Vyprodaná ČEZ aréna viděla napínavé utkání. V první třetině domácí vedli 2 : 0. Ale ve druhé hosté srovnali na 3 : 3. Domácí opět získali náskok 6 : 3. V poslední třetině již Sparta jen korigovala z trestného střílení na 6 : 4. Za domácí byl opět hvězdou zápasu vyhlášen Martin Straka, který 2 branky vstřelil a 1 přihrál.