Lasselsberger vyhrál v Litvínově

Hokejisté Plzně uspěli v přípravném duelu na ledě Chemopetrolu, domácí tým zdolali 3:2

Hokejisté plzeňského Lasselsbergeru vyhráli úterní přípravný zápas na ledě Litvínova 3:2. Rozhodující náskok získali už v první třetině. Za stavu 1:1 se v 16. minutě prosadil nejprve Zelenka a po pár vteřinách i Andrašovský.
První gól Lasselsbergeru vstřelil v přesilové hře Výborný po přihrávce Šindela. Plzeň nasadila v utkání i juniory Halmošiho s Černým.
Ve čtvrtek čeká Západočechy předehrávka 24. kola extraligy, od 18.30 nastoupí na ledě pražské Sparty, kterou poprvé v sezoně povede kouč Výborný.
Hokejová příprava: Chempotrol Litvínov - Lasselsberger Plzeň 2:3 (1:3, 1:0, 0:0). Branky a asistence: 11. Zadina (Reichel), 40. Závada - 8. Výborný (Šindel), 16. Zelenka (Matějovský, Moravec), 16. Andrašovský (Padělek).
Plzeň: Jež, Halmoši - Klaus, Trnka, Cartelli, Výborný, Nedoma, Štěpánek, Černý - Padělek, Koukal, Andrašovský - Zelenka, Moravec, Matějovský - Důras, Šindel, Adamský - Sakata, M. Straka, Tvrdoň.