Limberský zařídil čtyřmi góly výhru červených

Čtrnáct branek viděli dnes diváci v Luční ulici, kde se v tradičním "Silvestrovském fotbálku" utkali bývalí a současní hráči Viktorie Plzeň. Z výhry se nakonec radovali červení, kteří zvítězili 8:6.
Soupisky obou týmů zaplnila jména fotbalových osobností, kteří prošli fotbalovou Plzní. Mezi jinými bílý dres oblékli i Ivan Bican, Milan Forman, Eduard Kubata, Josef Felgr, či Karel Rada. Červené barvy hájili Jan Homola, Petr Vlček, Pavel Fořt, David Limberský a další. I divácké ochozy se mohly chlubit fotbalovými jmény. Vždyť zápas sledovali také Jiří Lopata, brankářské legendy Hop s Františkem Čalounem, Robert Vágner, Petr Smíšek a další.
Samotné utkání začali lépe červení, kteří diktovali po většinu zápasu tempo hry, a zásluhou Pavla Fořta šli již v páté minutě do vedení. Stanislav Purkart sice o tři minuty později vyrovnal, ale David Limberský opět poslal svůj tým do vedení. V gólové přestřelce se nakonec po závěrečném hvizdu radovali "červení" kteří díky čtyřem brankám Davida Limberského zvítězili 8:6.
Červení - Bílí 8:6
Branky: Limberský 4, Havel 2, Homola, Fořt - Purkart 2, Adam Forman, Krs, Bárta, Kubata (PK)
Rozhodčí: Svoboda
Modré karty: Kubata 2