Litice se zachránily v nejvyšší soutěži

Poprvé bylo dějištěm nejvyšší soutěže halového pozemního hokeje Brno.

Poprvé bylo dějištěm nejvyšší soutěže halového pozemního hokeje Brno. Zdejší klub Technika Brno se poprvé v historii probojoval do této soutěže a nakonec díky průběhu celé soutěže, sváděl na dálku boj o sestup právě s Plzeňáky.
Praga Praha - Plzeň Litice 6:6. Góly dávali Hofrichter 3, Vychron, Strejc a Soukup. Po minulém kole, kdy litičtí vstřelili jediný gól ze dvou zápasu, by nikdo jistě nečekal, že získají bod s loňským mistrem a s letos ještě neporaženou Pragou Praha. Plzeňáci svého soupeře zaskočili od prvních minut. Především důslednou zónovou obranou a efektivitou v útočné fázi. Blýskl se především pětatřicetiletý Michal Hofrichter - autor tří gólů.
Ve druhém poločase Praga zvýšila svůj tlak, přesto litičtí dokázali odpovědět na jejich góly stejnou měrou v rychlých protiútocích. Praga nakonec jen srovnala stav , remíza byla pro litický tým velkým úspěchem.Výborně zachytal brankář Martin Vokurka.
Plzeň Litice - Hostivař Praha 5:6. Góly - Dolejš 3, Čech a Soukup. Vítězství Plzně by znamenalo automatické zachránění, jenže plzeňáci celý zápas dotahovali těsné vedení soupeře. Dařilo seJanu Dolejšovi, střelci tří branek, výborné dva zápasy odehrál na nezvyklém místě David Vychron, jehož práce v defenzivě byla obdivuhodná. Výsledek mohl nahrát Brňanům, kteří měli šanci se zachránit, při vítězství nad Slávií Praha. Zázrak se však nekonal, Slávia deklasovala svého soupeře 16:3.