Lokomotiva na domácím hřišti zahájila vítězstvím

Lokomotiva Plzeň do nového ročníku ZUBR extraligy házené vstoupila se značně omlazeným týmem, jehož věkový průměr je pouhých 22,5 roku. První utkání sehráli minulý týden ve Frýdku Místku a zvítězili 30 : 23. V prvním domácím utkání, které se hrálo v sobotu 13. 9. 2008 na ně čekalo družstvo Karviné. ...

Lokomotiva Plzeň do nového ročníku ZUBR extraligy házené vstoupila se značně omlazeným týmem, jehož věkový průměr je pouhých 22,5 roku. První utkání sehráli minulý týden ve Frýdku Místku a zvítězili 30 : 23. V prvním domácím utkání, které se hrálo v sobotu 13. 9. 2008 na ně čekalo družstvo Karviné. V prvním poločase byli hosté lepší a první část hry skončila 11 : 15. Začátek druhého poločasu opět patřil Karviné, když zvýšili náskok na 11 : 17. Domácí se však nevzdali a ve 43. minutě otočili skóre ve svůj prospěch. V 59. minutě znovu vedli hosté 26 : 27, ale nejlepší střelec utkání Vinkelhöfer otočil stav na 28 : 27. Nejlepším hráčem utkání byl vyhlášen brankář Kurial.