Lokomotiva nestačila na lídra z Karviné

Házenkáři Plzně prohráli v 16. kole extraligy na půdě Karviné o jedenáct gólů 24:35. Nevyšel jim hlavně první poločas.

Házenkáři Lokomotivy Plzeň prohráli v 16. kole extraligy na půdě Karviné o jedenáct gólů 24:35. Domácí si upevnili vedoucí postavení v tabulce.
Lídr nejvyšší soutěže neměl s nováčkem ze západu Čech žádné problémy, ačkoliv trenér Jiří Kekrt hned v úvodu dal příležitost hráčům ze střídačky.
Hosté se sice proti účastníkovi evropských pohárových soutěží snažili, ale favorit si už v prvním poločasu vybudoval náskok dvanácti gólů, který po změně stran už jen hlídal.
Extraliga házenkářů, 16. kolo: Karviná - Lokomotiva Plzeň 35:24 (22:10). Nejvíce branek: Heinz a Zdráhala po 7, Kichner 6 - Klíma 8,
Kalaš 6, Soukup 4. Rozhodčí: Martiník, Simu. Sedmimetrové hody: 0:0. Vyloučení: 4:4. Diváci: 700.