Lokomotiva nevyužila výhodu domácího prostředí

Lokomotiva podlehla ve třetím zápase play – off na domácí palubovce s Duklou Praha až po prodloužení 22 : 26. Dukla začala lépe, ale domácí v poločase vedli 11 : 8. Začátek druhého poločasu opět patřil Dukle a v dramatickém závěru na ukazateli svítil stav 21 : 21. I prvních 5 minut prodloužení...

Lokomotiva podlehla ve třetím zápase play – off na domácí palubovce s Duklou Praha až po prodloužení 22 : 26.
Dukla začala lépe, ale domácí v poločase vedli 11 : 8. Začátek druhého poločasu opět patřil Dukle a v dramatickém závěru na ukazateli svítil stav 21 : 21. I prvních 5 minut prodloužení skončilo nerozhodně 22 : 22.Druhá pětiminutovka však patřila Dukle. Plzeň za stavu 22 : 22 neproměnila sedmičku a po zbytečném vyloučení Romana Bečváře Dukla zvítězila. Stav vzájemných zápasů je 1 : 2 pro Duklu. Další utkání se hraje zítra od 18.00 hodin