Lokomotiva Plzeň senzačně porazila Duklu Praha

Lokomotiva Plzeň vstoupila v extralize házené do play off dvěma zápasy proti Dukle Praha. V sobotním utkání po vyrovnaném prvním poločase, kdy byl stav 13 : 13, prohrála nejtěsnějším rozdílem 23 : 24. Nedělní zápas začala Lokomotiva drtivým náporem a v 15. minutě vedla 1 : 7. Zápas dotáhla do vítězn...

Lokomotiva Plzeň vstoupila v extralize házené do play off dvěma zápasy proti Dukle Praha. V sobotním utkání po vyrovnaném prvním poločase, kdy byl stav 13 : 13, prohrála nejtěsnějším rozdílem 23 : 24. Nedělní zápas začala Lokomotiva drtivým náporem a v 15. minutě vedla 1 : 7. Zápas dotáhla do vítězného konce, když na ukazateli skóre byl v 60. minutě stav 17 : 20. Stav série je 1 : 1 a další zápasy se hrají v Plzni v sobotu od 10. 30 hodin a v neděli od 18.00 hodin.