Lokomotiva Plzeň si připsala dva body

Dramatičtější závěr ZUBR extraligy házené mezi Lokomotivou Plzeň a Bystřicí pod Hostýnem by málokdo naplánoval. Domácí v I. poločase již vedli až o osm branek, ale hosté nevzdali a v 51. minutě dokonce vedli 24 : 25. Plzeň otočila utkání na stav 28 : 25 a v 59. minutě hosté srovnali stav na 28 : 28....

Dramatičtější závěr ZUBR extraligy házené mezi Lokomotivou Plzeň a Bystřicí pod Hostýnem by málokdo naplánoval. Domácí v I. poločase již vedli až o osm branek, ale hosté nevzdali a v 51. minutě dokonce vedli 24 : 25. Plzeň otočila utkání na stav 28 : 25 a v 59. minutě hosté srovnali stav na 28 : 28. Lokomotiva v poslední minutě strhla vedení na svoji stranu – 29 : 28. 15 vteřin před koncem byl proti domácím nařízen sedmimetrový hod, k jehož provedení se postavil nejlepší hráč hostí Žůrek. V nejdramatičtějším momentu utkání však selhal a brankáře Broška nepřekonal.
Lokomotiva Plzeň – Bystřice pod Hostýnem 29 : 28 (16 : 12).