Lokomotiva skončila desátá

Extraligoví házenkáři Plzně prohráli sérii o 9. příčku s Frýdkem-Místkem. Cíl, záchranu v nejvyšší soutěži, ale splnili.

Extraligoví házenkáři Plzně prohráli sérii o 9. příčku s Frýdkem-Místkem. Po vysoké prohře na Moravě se rozloučili se sezonou domácí porážkou 24:29. Cíl, záchranu v nejvyšší soutěži, ale Plzeňané splnili už dřív.
Hosté lépe začali a dali prvních pět branek, Plzeň ale do poločasu strhla vedení na svou stranu. Stav byl vyrovnaný až do desáté minuty druhé půle, pak Frýdek-Místek šňůrou osmi gólů domácím házenkářům rázně odskočil a Západočeši už nestačili kontrovat.
Extraliga házenkářů, série o 9. místo, 2. zápas: Lokomotiva Plzeň - Frýdek-Místek 24:29 (15:14).
Nejvíce branek: Klekner 7 - Petrovský 9. Rozhodčí: Smékal, Dostál. Sedmimetrové hody: 3/2 - 4/2. Vyloučení: 1:3. Diváci: 190. Konečný stav