Malí hokejisté Třemošné budou hrát finále

V Třemošné pokračovalo finále hokejové Středočeské miniligy žáků třetích tříd. Kromě domácího Meteoru zde nastoupili i malé hokejové naděje Zbraslavi a Letňan.

V Třemošné pokračovalo finále hokejové Středočeské miniligy žáků třetích tříd. Kromě domácího Meteoru zde nastoupili i malé hokejové naděje Zbraslavi, Letňan a Vlašimi. Hráči Třemošné zatím postupovali v minilize třetích tříd v jako nůž máslem. Hrálo se na 3krát 15 minut hrubého času a ke konci si už malí hráči museli opravdu sáhnout na dno sil. První dva týmy pak postoupily do finálové skupiny. V prvním zápase nastoupila Třemošná proti Zbraslavi, kterou přehrála as zvítězila 6:3. V zápase, který sledujete, nastoupili proti sobě dva favorité. Domácí Meteor proti ambicózním Letcům z Letňan dlouho vedl, a když na 2:1 na zvýšil Radek Rovenský, měli už mít žlutomodří vítězství v kapse.
Letňany ale nakonec v poslední minutě ještě stihly vyrovnat. Poslední šance na skórování ve vypjatém utkání měly nakonec třeťáci Třemošné, ale jejich střely si cestu do branky nenašly. Nakonec domácí s Letňany remizovaly 2:2.
Poslední zápas tak byl v boji o postup klíčový. Třemošná v něm zdolala Spartak Vlašim po heroickém výkonu 4:3 Nakonec tedy celkově vyhrály Letňany, druhá byla domácí Třemošná. Na nepostupujícím třetím místě skončili mladé naděje Vlašimi a poslední Slavoj Zbraslav.