Mladí karatisté Naramy bodovali na republice

Františkovy Lázně hostily Mistrovství ČR mládeže v plnokontaktním karate stylu kyokushin. Kromě bojovníků z ČR se zúčastnili borci z Polska, Rumunska, Maďarska, Litvy a Slovenska. Z plzeňského klubu Narama startovalo 23 soutěžících. V celkovém hodnocení klubů se Narama umístila na 1. místě.

"Náš závodník Nugyen Minh Dunk získal cenu za nejlepšího bojovníka turnaje," říká šéf Naramy Pavel Bělohlavý.
Výsledky: mini žáci BRH 1.Jindřich Fiala, 4.Radek Štádler,
mladší žáci 9-10 let BRH 1.Roman Panuška, mladší žákyně 9-10 let BRH 1.Alžběta Kohoutová,
2.Barbora Švecová,
mladší žáci 11-12 let -42kg 1. Marek Kadlec, mladší žákyně 11-12 let +42kg 3. Barbora Kormošová,