Na plzeňskou Viktorku přišlo 10 000 fanoušků!

Na zápas, na který si našlo cestu přes 10.000 diváků mezi Viktorií Plzeň a Slováckem působil zejména v první půli opatrným dojmem. Výrazných šancí nebylo mnoho. Až po přestávce překvapivě otevřel skóre hostující Libor Došek. Fantastičtí fanoušci nicméně vyburcovali svůj tým k veliké ofenzív...

Fantastičtí fanoušci nicméně vyburcovali svůj tým k veliké ofenzívě a netrvalo dlouho a hezkou individuální akcí zakončil až do prázdné brány František Rajtoval. Jako by jediný on projevoval zájem zakončit a v tu chvíli Plzeň velmi postrádala osobnosti typu Petržalky a Pilaře, kteří uměli míč zavézt přímočaře až před branku. I přes výrazný tlak Plzně v druhé části druhého poločasu skončilo utkání smírně 1:1.

Text/FOTO: Voříšek Otakar