Nesveda vyhrál další díl Giant ligy

Plzeňský mladík si upevnil vedoucí pozici v průběžném pořadí kriterijního seriálu, na druhé příčce je jeho oddílový kolega ze Sparty Hrubý

Další díl cyklistické kriterijní Giant ligy na
okruhu v Plzni ve středu večer vyhrál opět plzeňský mladík Jiří Nesveda ze Sparty Praha, profesionální stáje se sídlem v Rokycanech.
Po 17 závodech je Nesveda v čele průběžného hodnocení s velkým náskokem před oddílovým kolegou Tomášem Hrubým.
Ve středečním závodě vybojoval druhé místo Ondřej Zelinka, třetí skončil Filip Eberl. Toto trio přijelo do cíle s náskokem jednoho kola, rozhodující únik se cyklistům povedl už na 14. kilometru.
Výsledky (55 km): 1. Nesveda (Sparta Praha) 30 bodů (čas 1:12:55), 2. Zelinka (Radsport Schumacher) 16, 3. Eberl (Scania Apache) 12, 4. Hrubý (Sparta Praha) -1 kolo/18, 5. Hlaváč (Scania Apache) -1 kolo/7, 6. Jaňour (Ekol Elite
Triatlon) -1 kolo/6. Pořadí po 17 závodech: 1. Nesveda 454 bodů, 2. Hrubý 234, 3. Pávek (S.NET Karlovy Vary) 226, 4. Ausbuher (Ravo racing team) 196.