Plekanec rozhodl v prodloužení o výhře hokejistů Montrealu

Montreal - Hokejový útočník Tomáš Plekanec pomohl v NHL dvěma góly k výhře Montrealu nad Washingtonem 6:5 v prodloužení. Capitals tak prohráli poprvé po sérii čtrnácti vítězství a o tři výhry zaostali za rekordem NHL. Plekanec se poprvé trefil v 39. minutě, kdy zvýšil vedení svého týmu už na 5:2. Ho...

Montreal - Hokejový útočník Tomáš Plekanec pomohl v NHL dvěma góly k výhře Montrealu nad Washingtonem 6:5 v prodloužení. Capitals tak prohráli poprvé po sérii čtrnácti vítězství a o tři výhry zaostali za rekordem NHL. Plekanec se poprvé trefil v 39. minutě, kdy zvýšil vedení svého týmu už na 5:2. Hosté však dokázali v třetí třetině tříbrankové manko smazat a vynutili si prodloužení. V něm už se zdálo, že gól nepadne, osm sekund před vypršením nastaveného času se však trefil znovu Plekanec a zařídil tak pro domácí bod navíc.