Plekanec vstřelil v NHL vítězný gól Montrealu

Montreal - Hokejový útočník Tomáš Plekanec vstřelil v úterním utkání NHL vítězný gól Montrealu, který porazil Vancouver 3:2. Český reprezentant se trefil v 50. minutě, kdy svou čtrnáctou brankou v sezoně zvýšil vedení Canadiens na 3:1. Hosté už pak stihli pouze snížit. Hrdinou večera se stal slovens...

Montreal - Hokejový útočník Tomáš Plekanec vstřelil v úterním utkání NHL vítězný gól Montrealu, který porazil Vancouver 3:2. Český reprezentant se trefil v 50. minutě, kdy svou čtrnáctou brankou v sezoně zvýšil vedení Canadiens na 3:1. Hosté už pak stihli pouze snížit. Hrdinou večera se stal slovenský brankář Jaroslav Halák, jenž poprvé v sezoně dostal příležitost poté, co prohrál předchozí zápas. Halák se za důvěru odvděčil 45 úspěšnými zákroky a byl vyhlášen nejlepším hráčem utkání.