Plzeň doma prohrála, Hašek vychytal nájezdy

Po výhře v Mladé Boleslavi chtěli hokejisté HC Plzeň 1929 potvrdit dobrou formu i před domácí fanoušky v duelu s týmem HC Eaton Pardubice, který na západ Čech přijel i s brankářem Dominikem Haškem. A právě oba muži s maskou byli ozdobou celého klání. Domácí šli do vedení zásluhou přesilovkové trefy ...

Po výhře v Mladé Boleslavi chtěli hokejisté HC Plzeň 1929 potvrdit dobrou formu i před domácí fanoušky v duelu s týmem HC Eaton Pardubice, který na západ Čech přijel i s brankářem Dominikem Haškem. A právě oba muži s maskou byli ozdobou celého klání. Domácí šli do vedení zásluhou přesilovkové trefy Jaroslava Modrého, ale ve druhé části hosté více než šťastně vyrovnali. Ve třetí třetině musel nejlepší hráč v modrobílém dresu, Tomáš Pöpperle, hned dvakrát čelit trestnému střílení, ale pokaždé uspěl. O vítězi nerozhodlo ani prodloužení, a tak přišly na pořad samostatné nájezdy, ve kterých se jako jediný prosadil pardubický Tomáš Zohorna. Hosté tak po samostatných nájezdech zvítězili 1:2.