Plzeň podlehla Kladnu i podruhé

Hokejisté Lasselsbergeru po páteční porážce 1:5 prohráli i odvetu na kladenském ledě, tentokrát 2:3.

Kladenští hokejisté nedopřáli Plzni
odvetu za páteční vítězství a vyhráli i druhý vzájemný přípravný duel před extraligovou sezonou, tentokrát těsně 3:2. Plzeň má v deseti přípravných duelech tristní bilanci, v normální hrací době vyhrála pouze jednou.
Stále bez zraněného centra Patery mělo Kladno raketový nástup a již v sedmé minutě zásluhou Hluchého a Kally vedlo dvoubrankovým rozdílem. Hosté působili velmi laxně, nejistý byl i gólman Málek. Postupem času se však hosté zlepšili a po dvou třetinách stav vyrovnali, když se trefili Matějovský a Kocák.
V poslední části hra gradovala, o vítězství Kladna nakonec rozhodl šťastnou tečí znovu Hluchý.
Posledním testem před startem extraligy bude pro Lasselsberger utkání s Karlovými Vary. To se v Plzni uskuteční v úterý 6. září od 11 hodin.
Výsledek: Rabat Kladno - Lasselsberger Plzeň 3:2 (2:1, 0:1, 1:0). Branky: 7. a 52. Hluchý, 4. Kalla - 14. Matějovský, 34. Kocák. Rozhodčí: Bolina - Šafařík, Frühauf. Vyloučení: 6:8.
Využití: 2:1. Diváci: 250.