Plzeň porazila Zlín, stav série 1:2

Ve třetím zápase semifinálové série dnes hostila Plzeň Zlín. Plzeňáci potvrdili domácí neporazitelnost a vyhráli 3:2.

Plzeňáci šli do utkání s jasným cílem – zkorigovat manko 0:2 na zápasy, které si přivezli ze Zlína. Úvod jim ale nevyšel. V 15. minutě nedal před brankou osamocený Okál Málkovi šanci a bylo to 0:1. Plzeň ale dokázala zareagovat a za 2 minuty bylo díky Dvořákovi srovnáno. Ve druhé třetině šli opět do vedení hosté zásluhou Lešky. To bylo ve zlínské přesilovce a Plzeń opět srovnala také v početní výhodě. Cartelli vypálil od modré, tečoval Andrašovský. Vítězný gól vstřelil ve 32. minutě obránce Lasselsbergeru povolaný z ligového Berouna Jiří Jelínek. Stav série tedy Plzeň po výhře 3:2 upravila na 1:2 a vyrovnat chce v pondělí.