Plzeň prohrává ve Varech po 1. třetině 0:2

Hokejisté plzeňského Lasselsbergeru prohrávají v Karlových Varech po 1. třetině 0:2.

Hokejisté plzeňského Lasselsbergeru prohrávají v Karlových Varech po 1. třetině 0:2. V sedmé minutě Vary využily přesilovku díky zaváhání gólmana Duby. Ten vyjel za branku pro puk, ale o ten ho obral Dvořák a naservíroval jej před opuštěnou klec střelci Hurtajovi.Ve dvanácté minutě domácí po deseti vteřinách využili dvojnásobnou výhodu. Hlavačka nahrál Ptáčkovi, který pálil bez přípravy a trefil se Dubovi nad lapačku. 2. asistence: Alinč.
Sestavy:
Karlovy Vary: Málek - Kutlák, Ptáček, Bauer, Hlavačka, J. Polák, Harant, Suur, Krajíček - Dvořák, Alinč, Hurtaj - Nedorost, Kraft, Krátoška - Kumstát, Skuhravý, Kraus - Bednařík, V. Polák, Košťál.
Plzeň: Duba - Výborný, Špaček, Cartelli, Trnka, Nedoma, Jindřich, Výtisk - Moravec, Ma. Straka, Cibák - Paroulek, Mi. Straka, Andrašovský - Kudrna, Kracík, Pospíšil - Adamský, Mrázek, Důras.