Plzeň šest zápasů v řadě nevyhrála

Další selhání hokejového Lasselsbergeru: na ledě posledního Vsetína prohrál 1:4

Třetího vítězství za sebou a stejného počtu výher před domácím publikem dosáhli ve 46. kole extraligy hokejisté Vsetína. Poslední celek soutěže si tentokráte vyšlápl na Plzeň, kterou porazil čtyřmi góly v závěrečných dvou třetinách 4:1.
Západočeši tak čekají již šest zápasů na výhru.
Rostislav Vlach (trenér Vsetína): "První třetina nám nevyšla, nebyla podle našich představ. Od následující jsme se ale zlepšili, získali hru pod kontrolou a zápas zvrátili. K němu nám rovněž
pomohly využité přesilové hry, kterým se nyní věnujeme. Nálada a situace v týmu se zlepšuje, vedení již plní splátkový kalendář. Věřím, že se vše co nejdříve srovná a my budeme moci myslet jen
na baráž."
Radim Rulík (asistent Plzně): "Podali jsme špatný výkon. Domácí dnes byli lepší, proto zaslouženě vyhráli."
Tipsport extraliga, 46. kolo: Vsetínská hokejová - Lasselberger Plzeň 4:1 (0:1, 2:0, 2:0). Branky a nahrávky: 27. Steiner (Zdráhal), 36. Jenáček
(Stantien, Hrabal), 47. Sakrajda (Stantien), 50. Jenáček - 12. Důras (Šindel). Rozhodčí: Mikula - Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 8:14, navíc Duba (Vsetín) 5 min. a do konce utkání, Vobořil, Matějovský, Jindřich (všichni Plzeň) všichni 10 min. Využití: 3:0. Diváci: 2085.
Vsetín: Hovi - Hrabal, Kučný, Ponomarev, Bolf, Horák, Bauer - Sakrajda, Jenáček, Stantien - Demel, Steiner, Zdráhal - Květoň, R. Hruška, Rob - O. Hruška, Janeček, Duba. Trenéři: Kopřiva,
Vlach.
Plzeň: Málek - Pulpán, Jindřich, Cartelli, Vobořil, Nedoma, Hučko, Vaněček - A. Padělek, Kracík, Tvrdoň - Zelenka, Vorel, Matějovský - Důras, Šindel, Adamský - Freiberg, Kepl, Vítek.
Trenéři: M. Sýkora, Rulík a Kampf.